ELEMENTY BIODEGRADOWALNE

Po wdrożeniu systemu Pharmafilter w szpitalu korzystanie z basenów i pisuarów wielorazowego użytku nie jest już konieczne. Co za tym idzie, możliwe jest również zrezygnowanie z myjni. Jednorazowe baseny oraz pisuary są wykonane z bioplastiku. Po użyciu utylizuje się je w rozdrabniaczach Tonto, tak jak inne odpady. W oczyszczalni w wyniku fermentacji wytwarzany jest z niego biogaz.

Olla - basen sanitarny z bioplastiku

Olla to nowy basen sanitarny do jednorazowego użytku. Olla jest wygodna, stabilna i odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jego innowacyjna konstrukcja sprawia, że ​​jest bardziej wydajny i higieniczny w użyciu. Basen sanitarny jest łatwy w użyciu, a ergonomicznie ukształtowane siedzisko jest wygodne. Dzięki naszemu przemyślanemu projektowi Olla może wytrzymać do 150 kg.

Podwyższony przód ułatwia korzystanie z niej również kobietom. Mocz i kał są oddzielane, więc pobranie próbek do dalszego badania jest proste. To z kolei umożliwia wcześniejsze rozpoczęcie leczenia. Oznaczenia skali w Olli wyraźnie pokazują objętość płynów. Pokrywka dołączona do Olli całkowicie uszczelnia basen, dzięki czemu nie wydostają się żadne nieprzyjemne zapachy. Membrany w wieczku pozwalają na pobranie próbek do badania po zamknięciu wieczka.

Botta - pisuar z bioplastiku

Botta to męski pisuar z możliwością 24-godzinnego przechowywania, z którego pacjenci mogą z łatwością korzystać bez pomocy pielęgniarki. Oznacza to, że pisuar wymaga rzadszej wymiany, a pacjent ma większą niezależność. Jest to wygodniejsze dla pacjentów, co oznacza, że nie muszą tak często prosić o pisuary. Botta jest przeznaczona do jednorazowego użytku i posiada innowacyjny mechanizm uszczelniający, który zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. Jest wyposażony w dwa zawory zwrotne, uniemożliwiając wydostanie się moczu na zewnątrz.

Worki na odpady

Ponieważ odpady w szpitalu nie muszą być rozdzielane na kategorie, możliwe jest wykorzystanie jednego rodzaju worków. Pharmafilter opracowało worki na odpady z materiału, który jest całkowicie biodegradowalny i zamieniany w biogaz podczas przetwarzania w oczyszczalni.

Korzyści

Większa wydajność, większa higiena, mniejsza liczba punktów styku i krótsze cykle.

        Dostępne 24/7 
pacjent może ich użyć kiedy chce

   Mniej punktów styku
mniejsze ryzyko zanieczyszczenia

Oszczędność czasu personelu 
usprawnienie procesu

Przyjazne środowisku
   materiały biodegradowalne

Napisz do Nas!

  Łukasiewicza 10
  31-429 Kraków Poland
  www.pharmafilter.pl
  Łukasiewicza 10
  31-429 Kraków Poland
  www.blue-fifty.com

  Copyright © 2023. Pharmafilter.pl